Author: m***g
Date:
Review: Love it so much
顏色: Praline Pie
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$49.00
掌握更高級的嘴唇不難, 尤其是當您擁有我們簡單的二合一口紅和眼線筆組合時. 一側勾勒並定義雙唇的邊緣,另一側則用鮮豔的色彩填充它們. 那是一對厲害的組合!
| Ingredients | 無酒精, 不含麩質, 不含防腐劑 |
| Color | Soft Chai |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 2 cm |
| 淨重 | 1.02 g |
| 寬度 | 1.6 cm |
| SKU | sb2106253464347662 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2859116 people said the quality is very good!
Author: m***g
Date:
Review: Love it so much
顏色: Praline Pie
尺寸: 均碼
Author: p***7
Date:
Review: 很喜歡cp值很高已回購多次
顏色: Cherry Fudge
尺寸: 均碼
Author: j***1
Date:
Review: 商品與圖片相符,出貨速度快。
顏色: Praline Pie
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: 還沒有使用過但實品看起來還不錯希望好用
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.